Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpiMT2 [PL] [Dedyk]


HardcoreColano

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext566494069.png

 

dedyk.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

iCore i7 8x 2.44GHz

 

ram.png

24GB DDR3

 

net.png

70Mbps

 

linki.png

 

web.png

expimt2.xn.pl

reg.png

expimt2.xn.pl

klient.png

Brak

rank.png

expimt2.xn.pl/rank.php

is.png

expimt2.xn.pl

ip.png

Nie potrzebny

status.png

Status na stronie serwera

pl.png

http://www.expimt2.xn.pl/download.php

skan.png

http://www.expimt2.xn.pl/download.php

 

 

info.png

 

npc.png

handlarz22.jpg

 

start.png

EQ 1 LvL

 

ulepszacze.png

NA EPIKI

 

exp.png

1500%

 

drop.png

1500%

 

yang.png

1500%

 

video.png

[media][/media]

 

Otwarta.png

 

kontakt.png

GG 1675445

 

 

team.png

 

[HA]Dym

 

 

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

 

stopka.png

Opublikowano

Wszystko na gotowe,zamiast dawac te intemy do chandlarzy lepiej zrobic zeby mozna bylo je samemu wydropic i zrobic,dodać system ulepszeń itp,i zrobic medium hard byl by lepszy wtedy

 

A ja zagram, tylko czy jak pobiore klienta to potrzebuje metka z 2008 r?

 

Jak masz klijenta to nie musisz pobierac metina z 2008

LICZE NA + JEŻELI POMOGŁEM

 

 

DevekPro DevastatorWP,Devastator88,DevastatorBM Lub Destruktor,Destruktor88 Moje Nicki na Dedykach =]

 

satabplayer.png

Opublikowano

Dlaczego jak sciagnolem clijenta i zalanczam gre to jest off i wyskakuje mi blad laczenia?

LICZE NA + JEŻELI POMOGŁEM

 

 

DevekPro DevastatorWP,Devastator88,DevastatorBM Lub Destruktor,Destruktor88 Moje Nicki na Dedykach =]

 

satabplayer.png

Opublikowano

Powiem wam coś, jeszcze nie grałem bo mi się pobiera... ale nie lubie jak ktoś pisze "nie polecam" lub "serwer nie ma przyszłości". Każdy gracz przecież ma własne podejscie do gry, więc nie możecie pisać słowa typu "ja nie polecam, jak dla mnie ...." lub coś w tym podobnego?. Jak pobiore i zagram to powiem co ja na temat tego serwera dokładnie myśle. Ale takie Easy sa dla niekrórych miłe a dla niektórych do dupy.

Opublikowano

Co w tym serwie takiego fajnego ?

 

Z prezentacji dowiedziałem się tylko tyle że raty są bardzo duże i że "wszystko" jest u handlarzy czyli totalny easy na max 6h

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Ranking tego serwera pierwsza 10

fake serwer na 100000% jakb to bylo prawda to by juz dawno byly 150lvl albo 100 ..

 

 

 

255[GM]

255[GM]

47[Gracz czyli ten 1 w rankingu]

45

37

36

35

32

30

24

                       rsz_ish6nntkdak3pdvq7i3v.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...